Jinx Repellent Magic Formula – Raz na zawsze przerwij smutki, niezadowolenia i niepowodzenia.

Rytuał Jinx Repellent Magic Formula odprawiany przy pomocy dwukolorowej świecy jest jakimś z najekonomiczniejszych i bardzo praktykowanych ezoterycznych rytuałów, którego skuteczność wielokrotnie potwierdzano. Czarno-bialy kolor świecy ma znaczącą symbolikę: czerń odpycha zło i zmartwienia, biel wzmacnia dobro i zajmuje pozytywną energię.

Świeca tworzona jest ręcznie z czystego wosku, posiada knot nasączony olejkami oraz wyciągami z niezwykle mocnych ziół oraz roślin: mandragory, szałwii, rzepiku oraz berberysu. Do rytuału niezbędna istnieje także odpowiednia formuła, która była stosowana już w starożytności; to swoiste zaklęcie ochronne, jakie planuje chronić przed niekorzystną aurą z zewnątrz, zmartwieniami i niepowodzeniami.

cechy Jinx Repellent Magic FormulaDobrze przeprowadzony rytuał oczyszczenia ma życie wielowymiarowe. Nie jedynie zabezpiecza przed złem i oczyszcza, ale także unieszkodliwia klątwy i uroki. Odgrywa poważną pozycję w przywracaniu równowagi życiowej, wewnętrznej harmonii, spokoju ducha oraz wyciszenia umysłu, co we współczesnym świecie jest wysoce trudne. Natomiast sam proces odprawiania rytuału wymaga zaledwie paru przygotowań: odpowiedniego ubezpieczenia świecy, wyłączenia wszelkich urządzeń, jakie mogłyby rozpraszać naszą uwagę, wewnętrznego wyciszenia się (można poprzedzić go medytacją). Wtedy potrzeba zaledwie skupić się na celu, jaki planujemy otrzymać dzięki rytuałowi i spalić czarną część świecy.

Jinx Repellent Magic Formula

KankustaDuo

Knee-Active Plus