Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dosyć tego, że każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej efektowna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze bezpośrednio z natury – moc naturalnych olejków roślinnych oraz dobrodziejstwo wynikające z sporych elementów wzmacniających, jakie dostają się w samym serum sprawiają, iż właśnie po pierwszej aplikacji że i odczuwać różnicę. To potężna formuła, która składa się nie wyłącznie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą budowę włosów – z ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy skład w dobrych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – polepsza mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – pobudza produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Ekstrakt z kamelii – poprawia strukturę włosa obejmując jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To jednakże ciągle niepełna lista elementów spotykających się w Vivese Senso Duo Oil 2 oraz skojarzonych z nimi zalety. Wyciągi z kiełków soi oraz pszenicy odżywiają, sok z nasion róży służy do twarze głowy naturalnych przeciwutleniaczy, natomiast obecność witamin I, C oraz E efektywnie ochrania włosy przed zgubnym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana licznymi badaniami, co czyni niezbyty dowód że warto zastosować z atutów tego materiału osobiście.

Vivese Senso Duo Oil 2

Pro Engine

RevitalumMindPlus

Vivese