Kilka trików na silniejszą erekcję

avatar_99_page

Sposoby na mocniejszą erekcję

Funkcjonuje kilka prostych strategii, pozwalających uzyskać silniejszy wzwód. Jeśli masz erekcję, ale nie jest ona twoim zdaniem dostatecznie mocna lub jeśli chcesz mieć mocniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to wypracować, to tu otrzymasz parę porad dla siebie.

Podajemy ci kilka nieskomplikowany rad, które pomogą ci wypracować mocniejszą erekcję, a co za tym idzie, intensywniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej kobiety. Jeśli taki jest właśnie twój cel, poniższe porady z pewnością ci się przydadzą!

Palenie surowo wzbronione

Bez dyskusji palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie prowadzi do znacznego tania viagra uszczuplenia rozmiarów twojego penisa i jest jedną z głównych przyczyn impotencji. W żółwim tempie oraz stopniowo powoduje, że erekcje są coraz słabsze. Przyrost blaszki miażdżycowej, która gromadzi się w ludzkim układzie krwionośnym, jest wywołany w dużym stopniu przez palenie właśnie. Wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. Efekt jest taki, iż maleje przepływ krwi do członka podczas stosunku. Jeżeli dotychczas nie myślałeś o rzuceniu palenia, prawdopodobnie perspektywa mocniejszej erekcji pomoże ci rzucić palenie.

Pozbądź się całej tkanki tłuszczowej

Nadwyżka tłuszczu w twoim organizmie to niezbyt dobra sytuacja dla twojego wzwodu. Musisz spalić cały ten tłuszcz i musisz rozpocząć swój program odchudzania natychmiastowo. Nadmiar tłuszczu oznacza nadmierne ilości cholesterolu w ciele, co z kolei powoduje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już wiesz, oznacza zmniejszoną zdolność wzwodu. Jeśli jesteś człowiekiem otyłym to wykazujesz też podatność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najczęstszych przyczyn impotencji i przyczynia się także do chorób układu krwionośnego. Taki stan może też wpływać na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może kamagra w zelu być spowolnienie transmisji bodźca nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to sytuacja, która wywołuje zwiotczenie penisa. Nie chcesz być grubym z miękkim ptaszkiem – zniszcz nadwagę.